SDM 14 ve Ödem


YAZ AYLARININ KAÇINILMAZ SORUNU ÖDEM !

SDM14, yeşil çay ve guarana ekstresi içeren takviye edici bir gıdadır ve içeriğindeki 10 özel bitki sayesinde kısa sürede zayıflama diyetlerinde, adet döneminde,seyahatlerde, hareketsiz ve stresli dönemlerde artan ödemin çözülmesini destekler. Bu esnada vücuttaki ağırlık hissinin kaybolmasına da yardımcı olur. İçeriğindeki yeşil çay ekstresi , huş ağacı ekstresi ve guarana metabolizma hızını desteklerken guarana aynı zamanda iştah baskılamaya da yardımcı olur,ananas extresi ve kabarcıklı alg extresi vücuttan ödem atımını destekler.

Mevsim değişimleri ve özellikle havaların ısındığı yaz ayları birçok kişi için ödem sıkıntısının gündeme geldiği dönemlerdir. Seyahatlerin de artması, basınç ve hava değişiklikleri bu problemi daha da tetikler. Vücutta bu tip durumlara bağlı oluşan ödem kişinin yüzüğünü takarken ve çıkarırken zorlanması, bazı kıyafetlerine girememesi gibi değişimlerle de kolayca gözlemlenebilir. Bu tip altta ciddi bir sağlık sorunu yatmayan ancak dönemsel faktörlerden kaynaklanan ödem durumlarında kişi kendisini olduğundan daha kilolu hisseder. Şişkinliğe bağlı olarak özellikle basen bölgesinde derinin daha gergin olması ile mevcutta var olan selülitler ise daha belirgin ve estetikten uzak bir görüntü alır. SDM içeriği sayesinde ödem atılırken selülitli görüntünün de azalmasını destekler.

Suyun yetersiz düzeyde alımı da kişilerde ödemi artıran önemli etkenlerden birisidir. SDM14 tüm etkilerine ek olarak su tüketimi az olan kişilerde de su tüketimini de kullanma şekli sayesinde artırmış olur. Hafif karamel aroması olan sıvı özellikteki SDM14'ün 1 kapağını 0,5-1 litre suya karıştırıp gün boyu masanızda bulundurarak içebilirsiniz.

https://www.sdmturkey.com/sdm-14