Hakkımızda

Avrupa'da 20 yıl önce Endokrionolog Dr. Gilles Terracol tarafından kurulan SDM Bilimsel Beslenme ve Diyet Çözümleri, Türkiye'de 2013 yılında faaliyet göstermeye başladı ve 2018 yılının başında bu alanda Dünya Lideri olan İspanya merkezli PronoKal Group tarafından satın alındı. PronoKal Group yaklaşık yirmi yıldır Avrupa ve Amerika kıtalarında faaliyet gösteren çok uluslu bir gıda şirketidir. Şirketimizin asıl faaliyeti Düşük Kalorili Ketojenik Diyetin uygulanmasında tüketilebilecek gıdaları piyasaya sunmaktır. Bu alanda zengin ürün portföyüne sahip şirketimiz ürünlerini farklı ve doğal protein kaynaklarından üretmektedir. Ürünlerimiz Avrupa Birliği Gıda Kodeksi ve standartlarına uygun üretilerek daha önemlisi Türkiye Cumhuriyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mevzuatına %100 uyumlu olarak pek çok titiz analizden geçtikten sonra ithal edilmektedir. Hiç bir üründe olmayacağı gibi SDM Kalibra ürünleri de tek başına kilo verdiremez. Ancak uzmanınızın SDM Kalibra ürünleriyle birlikte size özel oluşturduğu kapsamlı bir beslenme programı sayesinde kilo kaybı gerçekleşecektir.

Ürünlerimizin protein ve lif değerleri yüksek, karbonhidrat ve yağ içerikleri düşüktür. Her bir SDM Kalibra ürünü porsiyon miktarına göre paketlenmiş olup ortalamada 16-20 gr protein içermektedir ve ölçüm ve tartıma ihtiyaç duyulmadan ketojenik bir diyet programında farklı öğünlerde tüketilir.

Diyet boyunca hazırlama talimatları ve yemek tarifleri bölümünde sizlere sunulan bilgilerden faydalanarak diyetinizi zenginleştirebilirsiniz.

SDM Kalibra ürünlerini kullandığınız süre boyunca sizi bireysel olarak takip eden uzmanınızla beraber SDM Danışan Destek Hattı diyetisyenleri olarak sizlere destek olmaktan mutluluk duyacağız…